Centrum Stomatologiczne STDent | Łomża | Ełk | Wysokie Mazowieckie

O nas

Zespół Centrum Stomatologicznego StDent nieustannie dąży do świadczenia usług najwyższej jakości. Nasi doświadczeni lekarze nie tylko stale doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, ale również zobowiązani są do zapewnienia pacjentom kompleksowego leczenia opartego na najnowszych zdobyczach medycyny.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i materiałów najwyższej klasy, co nie tylko zwiększa efektywność terapii, ale również skutecznie minimalizuje dolegliwości bólowe. Jesteśmy dumni z naszego rozbudowanego wyposażenia, obejmującego aparaty RTG, profesjonalne urządzenia do kanałowego leczenia, mikropiaskarki oraz narzędzia do precyzyjnej diagnostyki zgryzu.

Nasze placówki są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniając komfortowe warunki podczas wizyt.

W sytuacjach, gdy zdrowie pacjenta tego wymaga, oferujemy kompleksowe konsultacje z naszym zespołem specjalistów, w tym kardiologiem, chirurgiem ogólnym, kardiochirurgiem czy fizjoterapeutą. Pozostajemy zawsze na najwyższym poziomie, dbając o pełną satysfakcję i dobro pacjentów.

Zespół lekarzy StDent

Zespół lekarzy stomatologicznych StDent to grono profesjonalistów, którzy łączą wieloletnie doświadczenie z pasją.

Dr Urszula Marta Stypułkowska

Specjalista protetyki stomatologiznej

Lekarz posiadada kilkunstoletnie doświadczenie zawodowe, nieustannie doskonali umiejątności uczestnicząc w kursów prowadzonych przez renomowanych wykładowców z dziedzin protetyki, ortodoncji , okluzji czy stomatologii estetycznej. Jest absolwentem międzynarodowej szkoły Face w dziedzinie ortodoncji, która szkoli w sztuce leczenia zgodzie z prawidłową pozycją żuchwy w stawie skroniowo -żuchwowym. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem ortodontycznym w relacji centralnej oraz kompleksową rekonstrukcją zgryzu .Przykłada szczególna uwagę do wykorzystywania metod mało inwazyjnych zachowując jak najwięcej własnych tkanek zęba.

Wolny czas spędza z rodziną.

Dr Iwona Troc

specjalista protetyki stomatologinej

Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, spełniajaca się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Zajmuje się leczeniem protetycznym i zachowawczym dorosłych i dzieci.

Dr Marta Wróblewska

Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w leczeniu endodontycznym dorosłych i dzieci, ma duże sukcesy w ratowaniu przed usunięciem mocno zniszczonych przez próchnicę zębów.

Cierpliwość jest bez wątpienia jedną z głównych zalet pani doktor , przekłada się na dużą liczbę małych pacjentów, którzy obdarzyli ja zaufaniem.

Dr Klaudia Siemion

spec. stomatologii zachowawczej i endodoncji

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dorosłych i dzieci, nieustannie doskonali umiejetności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Każdy pacjent może mieć pewność, że jest leczony w sposób nowoczesny z wykorzystaniem najlepszej wiedzy medycznej.

W wolnym czasie podróżuje w najdalsze zakątki świata.

mgr Emilia Laskowska

Fizjoterapeuta, higienistka stomatologiczna

Absolwentka fizjoterapii i dyplomowana higienistka, uczestniczy w licznych szkoleniach podnosząc swoje umiejętności w zakresie zabiegów higienizacjii i profilaktyki stomatologicznej. W pracy wykazuje się dużą starannością i dokładnością.

Dr n. med. Anna Ostrowska

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implanty

Ukończyła wydział Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ,następnie odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Białymstoku oraz zdobyła stopień doktora nauk medycznych. Uczestniczka licznych staży i szkoleń z zakresu chirurgii. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym schorzeń jamy ustnej i implantologii. Prywatnie pasjonatka podróży.

Aleksandra Saniewska

asystentka stomatologiczna

Absolwentka kosmetologii, studentka pielęgniarstwa , doskonale komunikuje się z pacjentem zapewniając każdej osobie dogodny sposób umówienia wizyty i kontakt z lekarzem.